Jdi na obsah Jdi na menu
 


pervitin..

20. 1. 2007

Pervitin...

Tato droga byla sice vynalezena v Číně pro vojenské účely, ale pořádně se rozmohla právě až v bývalém Českoslovesku. Číňani chtěli vyrobit látku, která by se podala vojákům před útokem a způsobila maximální vybuzení jejich sil při současném částečném otupění smyslu sebezáchovy. Z toho vyplývá, že pervitin je droga stimulační. To znamená, že člověk má pocit, jakoby měl více sil, odpadává únava. Pod jejím vlivem je schopen vyšších výkonů skoro ve všech oblastech. Její účinky by se daly přirovnat ke kokainu, který je ale slabší co se účinků týče.Návyk
Další nebezpečí hrozí v jeho návykovosti. Závislost na pervitinu je těžká, provází ji stihomam (dotyčný má neustále pocit, že je sledován, kontroluje z okna pohyb na ulici ve strachu z příjezdu policie apod.). Může být poměrně zvládnuta, např. dívka si bere pouze jednu dávku ráno, aby jí pomohla překonat pracovní zátěž a v noci normálně spí, může ale dojít až k hnijícím končetinám rozpíchaným nesterilními jehlami. Perník nezpůsobuje fyzickou závislost jako heroin, ale psychickou, která není zas tak o moc lepší. Psychická závislost se nesmí podceňovat. Každý si říká, že to jen zkusí a nemůže se mu nic stát. Pravda je, že pokud se mu rovnou při tom prvním vyzkoušení nepodaří zažít peklo, pak to jistě dříve nebo později zkusí znovu a do psychické závislosti se dostane. Potom přichází vždy období, kdy člověk "frčí". V praxi to vypadá tak, že si perník dává nejprve občas při různých vhodných příležitostech. Sám sobě přitom tvrdí, že má všechno pod kontrolou. Snaží se to obvykle tvrdit i svým známým, kteří jsou do situace zasvěceni. Pokud tito známí sami neberou, pak mu samozřejmě nevěří a obvykle se mu snaží vysvětlit, že to s ním jde zkopce. Dotyčný ovšem má důvěru sám v sebe a nedá si poradit, protože podle něj je vše pod kontrolou. Dříve nebo později dochází k odcizení od bývalých přátel. Tuto závislost není jednoduché porazit a jen velice málo jedinců neskoncilo ještě hůř.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RECEPT !!!

(Tomáš, 17. 3. 2013 16:48)

Dobrý den, Prodám publikaci obsahující 50 stran ve které je kompletní postup na výrobu methamfetaminu i pro nezkušené laiky. Popsáno vše: Chemikálie vybavení + tipy a triky. Osobní převzetí v Brně. Volejte na 732864878.

***

(, 5. 5. 2008 22:08)

Musim se priznat, ze tahle vec pro me taky neni zadny tabu, ale je to docel zbytecny. Jak uz se tu jeden dotycny zminoval, tak v maly davce to s clovekem nic moc neudela, co se tyce stavu. Lidi, radsi kurte travu, chlastejte pivo, zerte houby, zvejkejte tripy a hulte opium nez tohle. Me staci se podivat na ty vykysly existence, co se pohybujou kolem me. Jo jo, s pernikem neni prdel.... nekdy :)

piko

(passrz, 29. 10. 2007 10:17)

cau lidi mel sem to dohromady asi 3x jako skoro nic me to nedelalo a akorat sem nespal , moc sem mluvil a to je asi vsechno co sem delal moc me to nebavilo abych pravdu řek . ale zase hafo me zajima jak se to vyrabi .. nemate nekdo navod? kdyztak poslete na zelenac.martin@seznam.cz

Toxikoman

(DejWy, 20. 3. 2007 9:07)

Jestli jste jeste ten Hell nezazily, tak si to ani
nepřejte. Taky jsem byl jeden z lidí co: já to zvládám, vůbec se tomu nepoddám, nejsem závyslí.Člověk dokud si tu tlamu nerozbije, nevěří. Ale fakt to za to nestojí. Mejte se jak chcete, díky caáu.